RONALDO NEVIDLJIV / FOTO, VIDEO Nakon Messija SP napušta i Ronaldo: Urugvaj na krilima Cavanija razbio Portugal

20:15
AP

TRENUTNI REZULTAT: Urugvaj - Portugal (2 - 1)

Dvoboj Europe i Latinske Amerike: Ove scene obilježile su susret Urugvaja i Portugala

S početkom u 20 sati u Sočiju u borbu za ulazak među osam najboljih krenut će još uvijek na ovom Svjetskom prvenstvu neporaženi Urugvaj i opasni Portugal predvođen ponajboljim igračem svijeta - Cristianom Ronaldom

PORTUGAL: Rui Patricio - Raphaël Guerreiro, Fonte, Pepe, Ricardo Pereira - Joao Mario, Adrien Silva, Carvalho, B. Silva - Ronaldo, GuedesURUGVAJ: Muslera - Laxalt, Godin, Giménez, Caceres - Torreira, Vecino, Nandez - Bentancur - Cavani, Suarez

TIJEK UTAKMICE:

U 62. minuti nakon predivne akcije Urugvaja na početku šesnaesterca našao se Cavani koji je precizno zapuco u desnu stranu vrata Rui Patricia

U 54. minuti portugalski branič Pepe zasluženo je izjednačio. Nakon kornera bio je najviši u skoku te je glavom zabio za izjedanačenje. Napomenimo i to da je ovo prvi gol kojeg je Urugvaj primio na ovom SP-u.

GOOOOALL!!! Pepe equalizes for Portugal in the 55th minute! Game ON! Uruguay �� 1-1 Portugal �� #URUPOR #URU #POR #WorldCup #WorldCup2018 #WorldCupRussia2018 #Russiapic.twitter.com/2O4wCS2AAf

U 7. minuti dogodio se ubačaj s lijeve strane na drugu vratnicu gdje je stajao napadač PSG-a Edinson Cavani. Cavani je oštro glavom iznenadio vratara Portugala te tako poveo 1:0 protiv momčadi koju predvodi C. Ronaldo.