Ante Delija nije ostao dužan Miranu Fabjanu nakon njegove provokacije da će od Ante "ostati samo 'A'". Hrvatski borac kratko mu je poručio: "Bit će ti malo dva oka za plakanje!", jasno dajući do znanja da je spreman na izazov.
Slovenac je poznat po tome da ne bira protivnike i uvijek traži najteže izazove u FNC kavezu. Ovaj put na meti mu je jedno od najvećih pojačanja organizacije – Ante Delija, PFL-ov prvak i jedan od najboljih regionalnih boraca.
Delija će debitirati u FNC-u 12. travnja u Ljubljani protiv Yorgana De Castra, dok će se Fabjan boriti protiv Michala Kite. Ako obojica pobijede, moguće je da će Fabjan javno izazvati Deliju.
Fabjan je već predložio borbu 24. svibnja na FNC 23 u Beogradu, no Delija smatra da bi okršaj trebao biti održan u Zagrebačkoj Areni u studenom. Na to je Slovenac kratko odgovorio: "Riješeno."
Osim međusobnog okršaja, obojica su zainteresirana i za borbu s Darkom Stošićem – Fabjan želi revanš za prošlogodišnji poraz, dok Delija priželjkuje borbu koju regionalni fanovi već dugo očekuju.
POGLEDAJTE VIDEO: Forgač o potpisivanju Delije