FAIR PLAY POTEZ GODINE: / Svi pričaju o gesti Barišićevog suigrača, zbog onog što je napravio oglasio se i Lukaku

Na tom su mu čestitali igrači Antwerpena

25.2.2021.
21:30

Nogometaši Rangersa izborili su plasman u osminu finala Europske lige nakon što su uzvratnom susretu 16-ine finala pobijedili Antwerpen s 5-2, potvrdivši pobjedu 4-3 iz prve utakmice.

MOLDE ŠOKIRAO KRAMARIĆEV HOFFENHEIM: /

Barišić zabio, Napoli ispao, Arsenal u dramatičnoj utakmici osigurao prolazak

Nakon što je u prvom susretu zabio dva gola, hrvatski reprezentativac Borna Barišića opet se upisao među strijelce. I to opet s bijele točke, pogodivši za 4-2 u 79. minuti.

Utakmice je, među ostalim, obilježio i napadač škotskog velikana Alfredo Morelos. Iako je zabio i asistirao svi pričaju o njegovom fair play potezu iz prvog poluvremena. Rangersi su imali izvrsnu priliku za gol, ali je Morelos u jednom trenutku stao i izbacio loptu van travnjaka nakon što je suparnički igrač ostao ležati.

Na tom su mu čestitali igrači Antwerpena, a oglasio se i Interov napadač Romelu Lukaku.

"Fair-play potez ide Morelosu iz Rangersa. Išao je prema golu, a onda je stao zbog povrede protivnika. Sjajan sportski duh", napisao je Lukaku.