BIJES I NESREĆA / Ronaldo potpuno izgubio živce i počeo ludovati, sudac mu postao najgori neprijatelj

Imao je sreće što je prošao samo sa žutim kartonom

26.6.2024.
23:08

Nogometaši Portugala plasirali su se u osminu finala EURA nakon dvoboja zadnjeg kola F skupine u srijedu, unatoč porazu od Gruzije 0:2 u Gelsenkirchenu .

SVE SE ZNA /

Ovo su parovi osmine finala Eura u Njemačkoj: Evo kada se igraju utakmice

Iako su Portugalci već osigurali prolazak skupine, utakmicu je od prve minute počela njihova najveća zvijezda Cristiano Ronaldo, koji se nije proslavio.

Ronaldo je lagano mogao dobiti crveni karton u prvom poluvremanu nakon ispada prema sucu nakon što nije dosuđen penal zbog prekršaja na njemu.

Ronaldo je počeo ludovati, bijesno gestkulirati i unositi se sucu Sandru Schäreru u lice. Za to je dobio žuti karton i nakon toga nastavio je žestoko protestirati na svaku sudačku odluku koja Portugalcima nije išla u korist pa može biti sretan što nije isključen.

Na terenu je bio do 66. minute, kada je umjesto njega u igru ušao Goncalo Ramos.