MANJE OD MINUTE / Igre na prepad: Na ovom Euru pala dva najbrža gola u povijesti svih EP-ova

Turčin je zabio nakon samo 57 sekundi i došao na drugo mjesto ljestvice

3.7.2024.
9:47
profimedia

Turska je u posljednjoj utakmici osmine finala na Europskom prvenstvu u Njemačkoj svladala Austriju 2-1, a susret je obilježio još jedan rekord.

BRZOPOTEZNI TURNIR /

Trepnite i propustit ćete ih: Na ovom Euru pala čak tri od pet najbržih golova u povijesti svih EP-a

Kad je u grupnoj fazi turnira Kvaratskhelia zabio za vodstvo Gruzije protiv Portugala nakon minute i 32 sekunde dobili smo peti najbrži gol u Top 5 europskih prvenstava. No, gol Meriha Demirala protiv Austrije izbacio je Gruzijca s liste. Turčin je zabio nakon samo 57 sekundi i došao na drugo mjesto ljestvice.

Prvenstvo u Njemačkoj je tako ponudilo dva najbrža gola u povijesti europskih prvenstava i oba su pala za manje od minute igre, a u Top 5 s ovog turnira su ukupno tri gola.