STRUČNA ANALIZA / Marijo Tot poslao je poruku čitavoj naciji u teškim nogometnim trenucima

Marijo Tot sinoć je gostovao u studiju Net.hr i dao stručnu analizu šokantne utakmice Hrvatske i Italije. Vatreni su imali drugi krug u svojim rukama sve do 98. minute. Italija je izjednačila na 1-1 i prošla dalje, a dugo će se još raspravljati o tome je li nepravedno to što je sudac produljio utakmicu čak 8 minuta. "Nagradilo je Italiju. Hrvatska je kroz sve tri utakmice imala periode poprilično loše igre, ali imali smo perioda igre koje podsjećana ona stara izdanja Hrvatske. Premalo smo dobrih perioda igre na turniru imali za jednu takvu razinu", objašnjava nam Marijo Tot. Pogledajte što je sve Marijo Tot rekao, o čemu je pričao, što je detektirao i kakvu je poruku, još jednom, poslao čitavoj hrvatskoj javnosti.