NIJE IM LAKO / Izrazi lica hrvatskih nogometaša nakon šokantno ispuštene pobjede rekli su sve

Hrvatski reprezentativci nakon posljednjeg sučevog zvižduka bili su šokirani

19.6.2024.
17:22
Luka stanzl/PIXSELL

Hrvatska ni u drugom kolu Europskog nogometnog prvenstva u Njemačkoj nije upisala pobjedu, protiv Albanije smo odigrali 2-2.

REAKCIJE /

Srbi grme nakon remija Vatrenih: 'Albanija šokirala Hrvatsku! Sramotne scene u Hamburgu'

REAKCIJE /

Albanci su poveli pogotkom Qazima Lacija u 11. minuti nakon ubačaja Jasira Asanija, a izjednačio je Andrej Kramarić u 74. minuti na dodavanje Ante Budimira.

Samo dvije minute kasnije nakon akcije Budimira i Luke Sučića albanski branič Klaus Gjasula je postigao autogol. U 95. minuti Gjasula postiže gol za izjednjačenje.

IHrvatski reprezentativci nakon posljednjeg sučevog zvižduka bili su šokirani što se može vidjeti na njihovim licima.