'OVO JE SRAMOTA' / Ugledna TV kuća na udaru zbog natpisa kojim su se narugali Ronaldu

• Ugledna TV kuća na udaru zbog natpisa kojim su se narugali Ronaldu

Ispromašivao se u 120 minuta protiv naših susjeda, u 105. minuti imao je priliku zabili i iz penala koji mu je na kraju obranio Jan Oblak.

2.7.2024.
8:55

Nije to bila večer Cristiana Ronalda u susretu osmine finala gdje je Portugal nakon penala s 3-0 izbacio Sloveniju.

SNIMKA SVE OTKRIVA /

Ovo se nije vidjelo u TV prijenosu: Evo zašto je Kek isključen protiv Portugala

Nakon tog promašaja ugledni BBC se pokazujući snimku narugao najvećoj portugalskoj zvijezdi jer su uz nju napisali Misstiano Penaldo.

Spojili su tako riječ miss (promašaj) s Cristianovim imenom, a penal su mu povezali s prezimenom.

Ronaldo je na kraju ipak imao razloga za zadovoljstvo, jer je bio strijelac jednog od tri gola u raspucavanju za Portugal, a BBC se našao na udaru na društvenim mrežama.

Reagirao je i bivši engleski reprezentativac John Terry koji je napisao: 'BBC, ovo je sramota'