DALIĆ SE IMA ČEMU VESELITI, VATRENI ZABIO U MANIRI NAJVEĆIH: / Pogledajte čudesan potez Hrvata

To mu je ove sezone šesti gol u španjolskom prvenstvu

14.2.2021.
20:38

U susretu 23. kola španjolskog nogometnog prvenstva Osasuna je na gostovanju pobijedila Levante sa 1-0, a pogodak odluke zabio je hrvatski reprezentativac Ante Budimir u 74. minuti.

VATRENI NIKADA PRIJE NIJE DOBIO OVAKVE POHVALE: /

'Ni Messi, ni Suarez. Nitko ne igra La Ligu poput Luke Modrića'

Bio je to njegov šesti gol ove sezone, jedan od važnijih u borbi za prvoligaški spas momčadi iz Pamplone.

Brza kontra

Bila je to brza kontra gostiju, Kike Barja je ubacio s desne strane, a Budimir ispratio odličan ubačaj i u padu nogom pogodio pod prečku.

Samo pet minuta kasnije domaćin je mogao izjednačiti, no Jose Morales nije realizirao jedanaesterac. Njegov udarac zaustavio je Sergio Herrera.

Osasuna je ovom pobjedom skočila na 12. mjesto ljestvice sa 25 bodova, dok je Levante na 10. poziciji s dva boda više.