REAL PONIZIO SEVILLU / Cristiano Ronaldo hat-trickom razmontirao Sevillu

Nogometaši Reala očito su zaboravili poraz u "El Clasicu" nakon što su u 17. kolu Primere na Sanchez Pizjuan stadionu u Sevilli porazili domaću momčad s čak 6:2.

18.12.2011.
9:52
Youtube

Igrači Real Madrida brzo su zaboravili na poraz od najvećih rivala Barcelone u "El Clasicu" te su bez problema slavili na gostovanju kod Seville sa 6:2 u susretu 17. kola Primere.

Cristiano Ronaldo postigao je "hat-trick", Argentinac Angel di Maria je dva puta asistirao i jednom zabio, a ostale pogotke postigli su Callejon i Altintop, dok su strijelci za Sevillu bili Jesus Navas i Negredo. Obje momčadi su utakmicu završile s po deset suigrača, kod Reala je u 44. minuti isključen Pepe, a kod domaćih u 74. minuti Manu. Naš reprezentativac Ivan Rakitić je za Sevillu igrao do 68. minute.

Real je prvi na ljestvici španjolskog prvenstva s tri boda više od ljutitog rivala iz Barcelone.