CITY NIJE USPIO SVLADATI ATALANTU: / Guardiola zapanjio izjavom nakon susreta: 'Nekad je bolje ne pobijediti u utakmicama...'

Situacija u skupini C uoči posljednja dva kola jako je neizvjesna

7.11.2019.
9:49

Dinamo je u srijedu u dramatičnoj utakmici odigrao 3:3 sa Šahtarom u skupini C Lige prvaka i nalazi se na trećem mjestu s pet bodova.

U drugom susretu iz ove skupine Atalanta i Manchester City su također odigrali neodlučeno, bilo je 1:1. Na ljestvici vode Građani s 10 bodova, Dinamo i Šahtar imaju po pet bodova, dok je Atalanta na začelju s jednim bodom.

MARIO PAŠALIĆ ZABIO CITYJU I POKRVARIO DINAMOVE PLANOVE: /

Real u desetak minuta demolirao Galatasaray

Neizvjesno u Italiji

City je poveo u u sedmoj minuti golom Raheema Sterlinga, a gosti su u 43. minuti mogli načiniti veliki korak prema pobjedi, no Gabriel Jesus nije realizirao jedanaesterac promašivši cijela vrata. Atalanta je izjednačila u 49. minuti golom hrvatskog reprezentativca Marija Pašalića.

Građani su od 82. minute igrali bez isključenog vratara Claudia Brava koji je napravio prekršaj izvan kaznenog prostora.

Nakon utakmice svoja razmišljanja je podijelio trener Cityja Pep Guardiola.

Četiri boda iz dvije utakmice

"Znao sam da je Atalanta agresivna i mi smo platili za pogreške koje smo napravili. Trebali smo u prvom poluvremenu voditi s dva gola, ali nismo. Nekad je bolje ne pobijediti u utakmicama", izjavio je Pep za SkySports.

'Nikoga nismo podcijenili, ja pogotovo ne bih podcijenio Atalantu. Svi u Italiji znaju da su četiri boda iz dvije utakmice s Atalantom odlična", poručio je.