BILIĆ DOŽIVIO GORAK PORAZ NA DOMAĆEM TERENU: / 'Luđak' stigao samo na bod od bivšeg hrvatskog izbornika

Ivan Šunjić igrao je svih 90 minuta u 2-2 remiju Birmingham Cityja na gostovanju kod Queens Park Rangersa

29.2.2020.
18:30

Vodeći sastav druge engleske nogometne lige Wrest Bromwich Albion, kojega vodi bivši hrvatski izbornik SlavenBilić, u susretu je 36. kola doživio neugodan domaći 0-1 (0-0) poraz od momčadi iz donjeg dijela ljestvice Wigan Athletica pa je tako njegova prednost ispred drugoplasirnaog Leedsa Marcela Bielse smanjena na samo jedan bod. Jedini pogodak na Hawthornsu u subotu postigao je Morsy u 73. minuti.

Hrvatski veznjak FilipKrovinović igrao je čitavu utakmicu za WBA koji je ostao na 69 bodova, dok je Leeds gostujućom 4-0 (1-0) pobjedom kod Hull Cityja stigao do učinka od 68 bodova. Wigan je, pak, s nova tri boda stigao na 19. mjesto sa 40 bodova.

Vodećem WBA-u se trećeplasirani Fulham približio na šest bodova 2-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv Preston North Enda, a izravni plasman u Premier ligu izborit će dvije prvoplasirane momčadi nakon 46 kola, dok će sastavi od trećeg do šestog mjesta u doigravanje za posljednje treće mjesto koje vodi u društvo najboljih.

West Brom's manager, Slaven Bilic West Bromwich Albion v Preston North End, EFL Sky Bet Championship, Football, The Hawthorns, West Bromwich, UK - 25 Feb 2020, Image: 501022102, License: Rights-managed, Restrictions: EDITORIAL USE ONLY No use with unauthorised audio, video, data, fixture lists, club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications., Model Release: no, Credit line: Phil Oldham/BPI / Shutterstock Editorial / Profimedia

Ivan Šunjić igrao je svih 90 minuta u 2-2 remiju Birmingham Cityja na gostovanju kod Queens Park Rangersa, SimonSluga je branio svih 90 minuta za Luton Town u 1-1 domaćem remiju protiv Stoke Cityja, dok je FilipBenković ostao na klupi Bristol Cityja koji je odigrao 1-1 na gostovanju kod Millwalla.

Bristol je sada sedmi na ljestvici sa 54 boda, dva manje od šestog Prestona koji drži posljednje mjesto koje vodi u doigravanje za ulazak u Premier ligu, Birmingham je 15. sa 47 bodova, dok je Luton i dalje posljednji, 24. sa 34 boda.