messi zabio dva gola / Barcelona slomila Levante, majstorski potezi Halilovića pri asistenciji za gol Sportinga

Dva pogotka za Katalonce zabio je Leo Messi, koji je u 75. minuti promašio i kazneni udarac, a Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za prvaka

21.9.2015.
7:58

Nogometaši Barcelone zadržali su maksimalan učinak i nakon 4. kola Primere u kojem su na svom stadionu slavili protiv Levantea s 4-1.

Dva pogotka za Katalonce zabio je Leo Messi, koji je u 75. minuti promašio i kazneni udarac, a Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za prvaka. Messi sada ima tri gola, a na čelu ljestvice strijelaca je Cristiano Ronaldo s pet pogodaka.

Barcelona jedina ima 12 bodova, a slijede je Real, Celta i Villareal s po 10 bodova.

Celta je u podne napravila iznenađenje pobijedivši u gostima Sevillu s 2-1, a Villareal je kod kuće s 3-1 dobio Athletic. Sporting Gijon je slavio kod Deportiva s 3-2, a Alen Halilović je asistirao Menendezu za pobjednički zgoditak Baska.