Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
POPOVIĆ TEŠKO OPTUŽIO SEVERINU: /

'Dijete je bilo zapušteno i bolesno, zato joj ga nisam odmah vratio'

Milan Popović oglasio se oko situacije koja je posljednjih dana punila novinske stupce.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

'Dijete je bilo potpuno zanemareno, bolesno. Zato sam podnio kaznenu prijavu za zanemarivanje. Dijete je bilo zapušteno te sam ja na svoju odgovornost odlučio da ostavim dijete kod sebe i da ga izliječim. Vratio sam ga kao novog', rekao je Popović za srpski Blic.

On tvrdi da je Severina u svakom trenutku znala gdje je njihov četverogodišnji sin Aleksandar, kojeg Severini nije vratio deset dana. Ona ga je zbog toga prijavila policiji, za nepoštovanje presude o viđanju i primopredaji njihova djeteta. Popović je zbog te prijave, tvrdi, na policiji proveo tri sata. Tvrdi da trenutačno nema ni jednu tužbu protiv Severine.

'I ljetos je zanemarila dijete'

'Sad imam samo kaznenu prijavu za zanemarivanje djeteta, jednu u Hrvatskoj i jednu u Srbiji, jer je i ljetos zanemarila dijete', rekao je Popović te dodao da u Zagrebu vodi još dva spora koji, kaže, nisu protiv pjevačice. U prvom traži da mu se točno definira što znači zajedničko skrbništvo. U drugom traži da dječak živi s njim.

'Ja sad u Hrvatskoj imam kuću i samim time imam uvjete da Aleksandar provodi više vremena sa mnom. A po nalazu svih vještaka, majka i ja smo jednako adekvatni roditelji te nam je dijete jednako privrženo', kaže Popović te dodaje da ima tri ili četiri spora protiv supruga pjevačice Igora Kojića te njezina svekra, Dragana Kojića Kebe.

Više tužbi protiv Kojića

'Tužim ih, prvo, jer tražim da im se zabrani objavljivanje fotografija mojeg sina na društvenim mrežama, gdje ga koriste za samopromociju. I protiv Severinina svekra sam podigao tužbu zbog ugrožavanja Aleksandrove sigurnosti jer ga je noću nevezanog vozio u autu', rekao je Popović koji tvrdi da je Severina protiv njega dosad s odvjetnicima podigla više od 200 prijava policiji i Centru za socijalnu skrb.

'Milan pokušava diskreditirati Severinu kao majku da bi se izvukao iz problema u kojima se našao jer joj nije vratio dijete deset dana', rekli su Severini bliski izvori.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike