Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
S KRUNICOM OKO VRATA: /

Otkrilo se što je Ronaldo radio dan nakon što je navodno silovao Kathryn Mayorgu

Cristiano Ronaldo se suočava s teškim optužbama za silovanje. Negira ih, a javnost jedva čeka saznati detalje

VOYO logo
VOYO logo

Vijest da je Cristiano Ronaldo optužen za silovanje šokirala je javnost. Iako CR7 demantira tvrdnje Kathryn Mayorge da ju je u ljeto 2009. godine brutalno silovao u svom apartmanu u hotelu u Las Vegasu, slučaj istražuje policija Nevade.

Mayorga je još te 2009. prijavila nogometaša, no nagodili su se izvan suda. Sada je odlučila potražiti pravdu, a sa svojom je pričom izašla i u medije.

Detalji vezani uz slučaj intrigiraju javnost pa je tako britanski The Sun otkrio i što je Ronaldo radio dan nakon što je navodno silovao Mayorgu. Zločin je navodno počinio u noći s 12. na 13. lipnja 2009. godine, a dan nakon su ga fotografirali paparazzi. Na fotografijama Cristiano leži na ležaljci kraj bazena s krunicom oko vrata, kupa se i pijucka piće.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike