Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
GUŠTI SU GUŠTI /

Severina, Nives i Lille tjedan su provele radno, ali zato su se druge popularne dame osunčale i za njih

Nakon partijanja na Zrću, Ela Dvornik odmara kod mame na Braču. Najbolje je glavu odmoriti uz dobru knjigu i prstiće u moru.  Najavila je, godišnjem će biti mjesec dana.
Foto: Instagram
Nakon partijanja na Zrću, Ela Dvornik odmara kod mame na Braču. Najbolje je glavu odmoriti uz dobru knjigu i prstiće u moru. Najavila je, godišnjem će biti mjesec dana.
2 /11
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Zavladale su prave ljetne vrućine pa je najbolje spas pronaći u moru, što su učinili brojni hrvatski celebritiji. Mnogi od njih su na godišnjim odmorima, no puno ih i dalje vrijedno radi. Severinu, primjerice, visoke temperature nisu spriječile da održi sjajne koncerte u Čazmi i Portorožu, a i Lille joj je za petama. Ecija Ojdanić nastupila je na drniškim daskama koje život znače s predstavom Čudo, a nije zapostavila ni redovite treninge - pravi trkači trče i po zvizdanu. U nastavku pogledajte kako kraj srpnja provode zvijezde.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Pogledaj još galerija
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx