Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
upozorenje hak-a /

Povratak s mora: Danas se očekuju velike gužve na većini cesta, vozite pažljivo

Na graničnim prijelazima čekanja su zasad do 30 minuta

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Na autocesta A1 na naplatama Lučko i Demerje nema dužih čekanja, no tijekom dana očekuje se pojačan promet na većini cesta u smjeru mora i obrnuto prema unutrašnjosti, u priobalju, kao i na većini graničnih prijelaza, izvijestio je u nedjeju Hrvatski autoklub (HAK).

Zbog prometne nesreće jutros je bio prekinut promet na DC3 u mjestu Hrastje, a vozilo se obilazno lokalnim cestama i autocestom A4 Goričan-Zagreb.

 Magla mjestimice smanjuje vidljivost na cestama u središnjoj Hrvatskoj, a ima je i na autocesti A3 Bregana-Lipovac između čvorova Ivanja Reka i Novska.

 Na graničnim prijelazima čekanja su do 30 minuta.

 GP Dvor i Vitaljina otvoreni su samo za promet putnika i osobnih vozila.

Na GP Gunja zabrana je prometa za teretna vozila i autobuse (zbog nestabilnosti mosta).

Od ponedjeljka 2. rujna nastavljaju se radovi na GP Goričan. Tranzitni teretni promet preusmjerit će se preko čvora Goričan i dalje obilaznim pravcem na stari GP Goričan (obilazni pravac: čvor Goričan-ŽC2026-DC3-stari GP Goričan). Radovi će trajati do 15. studenoga. 

U pomorskom prometu nema poteškoća.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike