Slavko (42) na motoru izgubio život nakon kobnog zavoja: Iza njega ostalo dvoje djece
Očevidom je rukovodio zamjenik županijskog državnog odvjetnika uz nazočnost rukovoditelja PP Bjelovar
Motociklist Slavko K. (42) poginuo je u teškoj prometnoj nesreći koja se u petak navečer dogodila u Drljanovcu. Kako piše Bjelovar.live, riječ je o ocu dvoje djece iz Kajgane, a vijest o njegovoj smrti teško je pogodila obitelj, prijatelje i poznanike.
Nesreća se dogodila 21. kolovoza oko 22.25 sati. Policija je utvrdila da je Slavko upravljao motociklom bjelovarskih registarskih oznaka te je pri ulasku u lijevi zavoj, zbog neprilagođene brzine osobinama i stanju kolnika te uvjetima smanjene vidljivosti, izgubio nadzor nad motociklom.
Motocikl je sletio s kolnika na prilaznu cestu i udario u metalni nosač prometnog znaka, nakon čega je vozač pao. Motocikl se potom nastavio nekontrolirano kretati i prevrtati po livadi, gdje se zaustavio.
Slavko je od zadobivenih ozljeda preminuo na mjestu nesreće.
Prijatelji iz moto kluba u šoku
Bjelovar.live navodi i da Slavko nije bio formalni član Moto kluba "Hrđava Školjoca" iz Garešnice, ali je bio njihov prijatelj i često je s članovima odlazio na zajedničke vožnje.
"Svi smo u šoku. Slavko nije bio formalno naš član, ali se često vozio s nama. Išli smo zajedno na neke rute, jako smo se poštivali i bio nam je prijatelj", rekao je Dražen Hercigonja, predsjednik Moto kluba "Hrđava Školjoca" iz Garešnice.
Očevidom je rukovodio zamjenik županijskog državnog odvjetnika uz nazočnost rukovoditelja Policijske postaje Bjelovar.
Tijelo poginulog motociklista prevezeno je na obdukciju na Odjel patologije Opće bolnice "Dr. Anđelko Višić" Bjelovar.