Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
MIRO KOVAČ SMATRA DA JE REKONSTRUKCIJA POTREBNA HDZ-U, PLENKOVIĆ MU ODMAH ODGOVORIO: /

'Vidjet ćemo na kraju tko je glavni'

Na Kovačevu tvrdnju da je rekonstrukcija potrebna HDZ-u, odgovorio je Plenković rekavši da ipak najprije treba rekonstruirati Vladu, a onda konsolidirati HDZ

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Dok po saborskim odborima premijer Andrej Plenković predstavlja kandidate za nove ministre i potpredsjednike Vlade i traži podršku za njihovo imenovanje na poslijepodnevnoj sjednici Sabora, novinari su u saborskom hodniku sreli Miru Kovača, jednog od neskrivenih Plenkovićevih oponenata u HDZ-u. Upitali su ga što misli o rekonstrukciji Vlade, a on je, kako prenosi N1, kazao da je rekonstrukcija potrebna HDZ-u.

Kovač uputio izazov Plenkoviću

"Danas ćemo birati nove ministre. Posao u državi treba učiniti za ljude koji u Hrvatskoj žive. Za pobjedu HDZ-a na sljedećim izborima potrebna nam je rekonstrukcija u HDZ-u", kratko je kazao Kovač koji je sudjelovao na zatvorenoj sjednici Odbora za vanjsku politiku.

Na daljnja pitanja nije želio odgovarati.

Plenković: Vidjet ćemo na kraju tko je glavni

Ubrzo potom Kovaču je odgovorio sâm Plenković.

"Najprije treba rekonstruirati Vladu, a onda konsolidirati HDZ. Vidjet ćemo na kraju tko je glavni", kazao je predsjednik Vlade.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike