Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
FESTIVAL PIJESKA /

I ove se godine u Ninu bira najbolja skulptura od pijeska: 'Želimo promovirati naše pješčane plaže'

Zbog pandemije, ove godine pravila su ponešto drukčija. Sudionici na bilo kojoj gradskoj plaži mogu izraditi pješčanu skulpturu, a zatim fotografiju poslati mailom.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Na svim plažama u Ninu u tijeku je festival pijeska – natjecanje u izradi pješčanih skulptura. Festival je organiziran za goste grada Nina i kupače koji redovno posjećuju tamošnje plaže. Zbog pandemije, ove godine pravila su ponešto drukčija. Sudionici na bilo kojoj gradskoj plaži mogu izraditi pješčanu skulpturu, a zatim fotografiju poslati gradu Ninu mailom ili putem fejsbuka. Ocjenjivanje se provodi virtualno.

"Ove godine festival smo prilagodili situaciji i natjecanje se ne održava na jednom mjestu već obitelji grade svoje skulpture na pet ninskih plaža i fotografije šalju mailom.

S obzirom na to da su ninske plaže dugačke bez problema se održava socijalna distanca. A cilj ove priče jest da ne postoji nitko tko se bar jednom nije igrao na plaži s pijeskom i većina nas uz to veže lijepe uspomene. Ovim festivalom želimo i promovirati prekrasne pješčane ninske plaže te isto tako sve pješćane plaže u zadarskoj županiji kako bi ljudima pokazali da ih i Hrvatska ima", kazala je direktorica turističke zajednice grada Nina Marija Dejanović.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike