Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
ST /

UDENTI ŠOKIRALI: U prolazu igrali kolo i pjevali antivakserski hit; Virusolog žestoko reagirao: 'Budale niču i tamo gdje ih ne sijete'

Milanko Šekler: 'Budale niču i tamo gdje ih ne sijete. Ne možete nešto raditi samo iz prkosa i inata'

VOYO logo
VOYO logo

Društevenim mrežama proširila se snimka studenata koji u jednom podzemnom prolazu u Beogradu koji bez zaštitnih maski igraju kolo uz pjesmu "Neće Gara da primi vakcinu". Virusolog i mikrobiolog Veterinarskog instituta u Kraljevu, Milanko Šekler, ogorčen je neodgovornim ponašanjem nekih građana koji masovno krše epidemiološke mere, a, kako kaže, posebno su ga iznervirali ti studenti koji su igrali kolo uz "antivakserske hitove".

Šekler je za TV Prva ponašanje studenata opisao riječima za koje je rekao da su pregrube i nisu za televiziju. "Budale niču i tamo gdje ih ne sijete. Ne možete nešto raditi samo iz prkosa i inata. To se ne isplati ni u narodnim pjesmama. Radi zato što je korisno, a ne iz prkosa" rekao je Šekler, javlja Telegraf.

Situaciju s koronavirusom u Hrvatskoj i svijetu iz minute u minutu možete pratiti OVDJE.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike