Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
PORAST SEKSUALNIH PREKRŠAJA /

Strašan zločin u Njemačkoj: migrant iz Gane silovao 10-godišnju djevojčicu iz Azerbajdžana

Ovaj događaj dignuo je tenzije u izbjegličkom centru između različitih skupina migranata koji su se zbog toga i sukobili

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Strašan događaj u Njemačkoj - desetogodišnju djevojčicu silovao je tražitelj azila, porijetlom iz Gane, u napuštenoj britanskoj vojnoj bazi. Šokantni incident dogodio se u gradu Herford u Sjevernoj Rajni - Vestfaliji, najmnogoljudnijoj i ekonomski najjačoj njemačkoj pokrajini, gdje je stara britanska baza pretvorena u privremeno sklonište za migrante. Incident je prijavljen 6. lipnja, ali njemačka policija je tek sad odlučila izići javno s podacima.

Istraga je pokazala kako je desetogodišnja žrtva podrijetlom iz Azerbajdžana silovana, a osumnjičenik iz Gane je uhićen.

Ovaj događaj dignuo je tenzije u izbjegličkom centru između različitih skupina migranata koji su se zbog toga i sukobili. Naime, pokrenuta je i inicijativa da se svi afrički migranti premjeste u druga skloništa kako bi se spriječila osveta drugih migranata, no takvo nešto su spriječile lokalne vlasti.

Seksualni prekršaji, čili su počinitelji migranti u Njemačkoj, udvostručili su se - na brojku od 3 tisuće, u manje od godine dana. Nove brojke njemačke Vlade govore kako su prošle godine počinjena 3 404 seksualna prekršaja od strane migranata, s usporedbom od 1 683 u 2015. godini.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike