Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NE BAŠ PAMETAN POTEZ: /

Riječanin prošao kroz crveno pa pokušao pobjeći policiji - skokom u more

Tridesetogodišnji Riječanin pokušao je skokom u more izbjeći policajce i kaznu zbog niza prometnih prekršaja za koje je odgovoran.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

U Rijeci je ovoga četvrtka, oko 20 35. sati, policija primijetila vozača Renaulta, koji je dolazio iz smjera Kostrene prema Rijeci i prošao kroz crveno svjetlo na Pećinama. Naime, vozač nije zaustavio vozilo na raskrižju već je, unatoč crvenom svjetlu, nastavio vožnju, prenosi Novi list.

Policija je ovom događaju obavijestila kolege u središtu grada koji su vozača zaustavili na Adamićevom gatu. Policija je zatražila njegove dokumente i sumnjala kako je vozač pod utjecajem opijata te su zatražili kontrolu kojom bi se to utvrdilo, no vozač je u tom trenutku potrčao preko rive i skočio u more.

Nakon što je izašao iz mora vozač je u marici prevezen u policijsku postaju Primorsko-goranske županije u kojoj mu je uručen prekršajni nalog u iznosu od dvije tisuće kuna zbog prolaska kroz crveno te će na tri mjeseca ostati bez vozačke dozvole i neće smjeti upravljati motornim vozilima B kategorije. Protiv vozača je, između ostalog, podignut optužni prijedlog zbog odbijanja testiranja na opijate.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike