Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Zločin u Puli /

Istarska policija potvrdila čime je ubojica presudio svojim roditeljima: Ubio ih je vatrenim oružjem u četvrtak

Ubijeni supružnici imali su 67, odnosno 66 godina. Sin, koji se vodi kao osumnjičen, ima 39 godina i 'policiji je poznat odranije'

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Policijska uprava istarska priopćila je danas poslijepodne da je osumnjičeni za dvostruko ubojstvo u Argonautskoj ulici u Puli, počinjeno u četvrtak 13. siječnja, 39-godišnji muškarac.

U obiteljskoj kući ubijeni si supružnici, on u dobi od 67, ona od 66 godina, a kriminalističkim vještačenjem policija je utvrdila da je ubojica koristio vatreno oružje.

Mediji su u petak navodili da je osumnjičeni V. B., a da su žrtve, koje je ubio u njihovoj obiteljskoj kući, njegovi majka i otac. 

Policija je informaciju o dva tijela u obiteljskoj kući u Puli dobila u petak nešto poslije 16 sati.

Glasnogovornica istarske policije Suzana Sokač kazala je tada da je osoba, odnosno sada osumnjičeni za dvostruko ubojstvo, ubrzo dovedena u PP Pula.

Kazala je da na toj adresi na kojoj se dogodilo ubojstvo, nije bilo ranijih postupanja, ali i da je sin od prije poznat policiji, ali ne po nasilnim kaznenim djelima.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike