Nisu ni Zagrepčanci za baciti, jedan se okupao s labudovima na Jarunu: 'Hrabrost ili je izgubio okladu'
Na popularnoj Facebook stranici "Zakaj volim Zagreb" osvanula je fotografija koja dokazuje da nisu potrebne Bačvice da bi se moglo okupati tijekom zime.
Naime, jedna članica objavila je fotografiju čovjeka koji je zaplivao na Jarunu s labudovima na ovim velikim minusima.
IZVOR:
(
IZVOR:
(
"
U svakom slučaju, nadamo se da se hrabri kupač ipak kasnije dobro utoplio.