SPEKTAKl U SEVILLI / RTL Sport priprema poslasticu u srijedu: 'Jednostavno drhtim svaki dan i jedva čekam'

Finale Europske lige održat će se na stadionu Ramón Sánchez-Pizjuán u Sevilli 18. svibnja od 21 sat. Na njemu će se susresti Eintracht i Rangers. Eintracht je s 1-0 (ukupno: 3-1) savladao West Ham, koji je više od 70 minuta igrao s deset igrača nakon crvenog kartona Aarona Cresswella u prvom poluvremenu. Bit će to prvo europsko finale od 1980. godine za Eintracht iz Frankfurta. U drugom polufinalu Rangersi su pobjedom od 3-1 nad Leipzigom (ukupno: 3-2) preokrenuli zaostatak iz prve utakmice i izborili svoje prvo europsko finale u posljednjih 14 godina. Zanimljivo je spomenuti kako je finale Europske lige zapravo dvoboj dvojice hrvatskih reprezentativaca - Borne Barišića (Rangers) protiv Kristijana Jakića (Eintracht). Uvodnu emisiju pratite na od 20:20 sati u kojoj će voditeljica Ivona Hemen i gosti, stručni analitičari, najaviti dvoboje uz analizu i zanimljive komentare.