BERLINSKE LISICE IPAK JAČE / Zagrebaši skupo prodali kožu u Berlinu

Luka Stepančić, Zlatko Horvat i David Špiler sa po pet golova bili su najefikasniji kod CO Zagreba, dok je Fuechse predvodio Iker Romero s osam pogodaka.

15.11.2012.
21:16
Dalibor Urukalovic/PIXSELL

BERLIN - Rukometaši CO Zagreba u susretu su 5. kola skupine D Lige prvaka izgubili u Berlinu od domaćeg Fuechsea sa 27-29 (13-12).

Zagreb je loše krenuo u utakmicu, te su domaćini nakon 20-ak minuta imali pet golova viška (11-6). No, potom je uslijedila velika serija hrvatskog prvaka od 7-0 za preokret i vodstvo 13-11.

U drugom poluvremenu niti jedna momčad nije uspjela ostvariti veću prednost od dva gola razlike, ali na kraju su umiješniji bili domaćini.

LukaStepančić, ZlatkoHorvat i DavidŠpiler sa po pet golova bili su najefikasniji kod CO Zagreba, dok je Fuechse predvodio IkerRomero s osam pogodaka.

Nakon pet kola CO Zagreb ima tri osvojena boda, dok je Fuechse novom pobjedom stigao na osam.

Ova dva sastava susrest će se i u 6. kolu u subotu 24. studenoga u Zagrebu.