NAPETO POLUFINALE / Vatreni pritisnuli Engleze: Pogledajte prekrasan Perišićev gol za 1:1

Ubacio je Šime Vrsaljko u peterac, a Perišić je odličnim potezom zavukao gol iza Pickforda

11.7.2018.
21:55

Iako utakmica nije najbolje počela za našu reprezentaciju, u drugom poluvremenu sve se promijenilo, Hrvatska je zaigrala bolje i pritisnula arogantne Engleze. Urodilo je to plodom u 68. minuti kada smo izjednačili prekrasnim golom Ivana Perišića.

Ubacio je Šime Vrsaljko u peterac, a tamo je fantastičnim potezom Ivan Perišić zavukao gol iza Pickforda.

A kako je to izgledalo kad je Hrvatska izjednačila najbolje pokazuje video u nastavku:

Perišiću je ovo drugi gol u Rusiji, a ukupno četvrti na Svjetskim prvenstvima. Ovim golom izbio je na drugo mjesto najboljih strijelaca Vatrenih na Mundijalima, a ispred njega je samo Davor Šuker sa 6 golova.