VATRENI POPUT MESSIJA: / Procurio nevjerojatan podatak, pogledajte što je Vlašić uspio napraviti, ovo je upozorenje za Modre

Pokazao je koliko je vješt kada ima loptu u svom posjedu

23.10.2020.
8:27

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić nije uspio sa svojim CSKA doći do pobjede una otvaranju ovosezonske Europske lige. U drugom susretu iz skupine K, u kojoj je i Dinamo, odigrali su s austrijskim Wolfsbergerom 1-1.

PA KAKVOG TO IGRAČA HRVATSKA IMA: /

Vlašić se poigrao sa suparnicima pa savršenom asistencijom oduševio sve

Rusi su poveli u 5. minuti golom Gaicha na asistenciju NikoleVlašića, no domaćin je u 42. minuti uspio izjednačiti pogotkom Liendla iz kaznenog udarca. Vlašić je igrao do 87. minute, te je pokazao o kakvom se klasnom igraču radi.

O tome govori brojka od deset uspješnih driblinga u isto toliko pokušaja.

U njegove kvalitete idućeg četvrtka imat će se priliku uvjeriti i nogometaši Dinama. Naime, U drugom kolu Modrić će 29. listopada gostovati u Moskvi, dok se u drugom susretu sastaju Feyenoord i Wolfsberger.