NAVIJAČI NAKON POBJEDE 'POPLJUVALI' VATRENOG: / Kovačić ovo neće htjeti čuti; 'Istina boli, ali mora se reći - on je beskoristan...'

Londonski klub je pobijedio nakon poraza i remija u posljednja dva kola

16.1.2021.
20:57

Nogometaši enleskog Chelseaja s 1:0 su na gostovanju svladali Fulham i prekinuli niz od dvije utakmice bez pobjede.

Fulham je od 44. minute igrao s igračem manje jer je tada crveni karton dobio Antonee Robinson. Chelsea je do pobjede stigao zahvaljujući pogotku Masona Mounta u 78. minuti.

Tako trener Chelseaja Frank Lampard može malo odahnuti nakon što je u prethodna tri kola osvojio samo jedan bod i pritom doživio poraze od Arsenala (1-3) i Manchester Cityja (1-3).

Puna minutaža

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu za Bluese, ali nije impresionirao navijače koji su ga kritizirali na društvenim mrežama.

"Kovačić je beskoristan", "On je tako limitiran igrač" i "Kovačić ne nudi ništa posebno. Istina boli, ali mora je se reći" neki su od komentara.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.