NIJE MOGLA DOĆI BOLJA VIJEST IZ EGIPTA: / Katar srušio Argentinu i ostavio Kauboje u igri, sada je jasno što nam treba za četvrtfinale

Hrvatska rukometna reprezentacija ostala je u igri za četvrtfinale nakon što je Katar pobijedio Argentinu. Kaubojima sada treba pobjeda protiv Danske za prolazak dalje

25.1.2021.
19:29

U susretu 3. kola 2. skupine Svjetskoga prvenstva u Egiptu rukometaši Katara svladali su Argentinu s 26-25 (12-13), pa je Hrvatska još u igri za četvrtfinalu, ukoliko navečer dobiju Dansku.

PAO JEDAN OD NAJLJEPŠIH GOLOVA SVJETSKOG PRVENSTVA: /

Argentinac efektno zabio u maniri legendarnog Ivana Balića

Katar je svladao Argentinu i sebi omogućio prolaz u četvrtfinale, ako Hrvatska izgubi od Danske, dok Argentina prolazi samo ukoliko dvoboj Hrvatska-Danska završi neriješeno.

Argentinci su vodili sa sedam razlike u prvom dijelu, ali su Katrani u samoj završnici sve preokrenuli. U zadnjoj sekundi katarski vratar Abidi je obranio udarac Simoneta s deset metara.

Kod Katra su najbolji bili naturalizirani Kubanci Frankis (8) i Capote (6), a kod Argentine Pizzaro (7).

Utakmica Hrvatska - Danska započinje u 20.30 sati s prijenosm na RTL-u.

UŽIVO

Argentina - Katar 25:26

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kraj

60' Katar je pobijedio.

58' Capote je zabio za +2 Katara!

58' Katar još uvijek vodi što je dobra vijest za Kauobje.

51' Capote je doveo Katar u vodstvo. Zavbio je dva gola zareodm za 21:23.

48' Frankis je zabio za prvo vodstvo Katar, ali su Argentinci uzvratili, 21:21.

48' Simonet je zatresao okvir gola. Katar ima priliku povesti prvi put u utakmici.

48' Fernandez se digao s krila, ali je vratar Katara sjajno obranio.

46' Capote vraća Katar u igru, 19:18.

43' Sedmerac za Katar, ali Madadi je pogodio gredu.

41' Katar se vratio dva gola zaredom.

37' Argentinci su pobjegli na +4, 19:15.

35' Igra se gol za gol. Bit će neizvjesno do kraja.

34' Tukli su Argentinci na prazan gol, ali nije bilo preciznosti. Ignacio Pizarro zaradio je potom dvvijee minute nakon grubog prekršaja.

32' Pizarro je vratio vodstvo Argentini 14:13. Gauči imaju igrača više iduće dvije minute.

31' Frankis Marzo je zabio za 13:13.

Drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena

30' Katar se vratio u igru. Smanjili su na 13;12, a gubili su s -7.

27' Katar će iduće dvije minutee imati igrača više. Sassi je domah to iskoristio i zabbio za 13:10. Potom je mrežu je zatresao Youssef Ali za 13:11.

26' Sedmerac je realizirao Ahmad Madadi za 13:9.

25' Moscariello je zabio za 13:8.

25' Čini se da se Šarić ozlijedio što nije dobro za Katar.

22' Šarić je sada spasio Katrane odličnom obranom. Argentina ima igrača manje.

20' Federico Pizaro zabio je svoj drugi pogodak za 12:6 vodstvo Argenttine.

19' Mrežu je zatresao Lucas Moscariello z 11:5.

18' Argentinci izvrsno igraju.

17' Sebastian Simonet je zabio za 10:4, Katarcima ništa ne ulazi u mrežu.

17' Vratar Argentine Leonel Maciel brani odlično u ovoj utakmici.

15' Sedmerac je realizirao Ahmad Madadi za 9:4.

13' Loše vijesti za Hrvatsku, Argentina je već pobjegla na +5.

11' Pizarro je zabio sjajan gol za 6:3 vodstvo Argentine.

7' Katar sada nije iskoristio sedmerac.

6' Santiago Baronetto je zabbio za 3:2 vodstvo Argentine.

3' U prve tri minute pala su četiri gola. Argentina je dva puta poveela, ali je Katar brzo uzvratio.

1' Počela ja utakmica.

17:57 - Himne su odsvirane, uskoro počinje utakmica.

16:34 - U slučaju da Katar pobijedi Argentinu, a Hrvatska ne pobijedi Dansku, oni prolaze dalje pa će sigurno dati sve kako bi srušili Gaučose.