CHELSEA SE VRATIO IZ MRTVIH I ZAGORČAO BILIĆU ŽIVOT: / WBA u manje od pola sata utrpao tri gola, a onda su u nastavku sve prokockali

Slaven Bilić i njegov WBA loše se ušli u novu sezonu. U prva dva kola upisali su dva praza i remi

26.9.2020.
20:25

Nogometaši West Bromwich Albiona, koje vodi SlavenBilić, bili su na pragu velikog iznenađenja, na poluvremenu su vodili 3-0 protiv Chelseaja, ali su se na kraju morali zadovoljiti remijem, a pogodak za 3-3 zabio je Tammy Abraham u trećoj minuti sudačke nadoknade (90+3).

West Brom je poveo već u 4. minuti golom Calluma Robinsona. Domaćini su u 25. minuti imali prednost 2-0. Veliku pogrešku iskusnog brazilskog stopera Thiaga Silve, koji je trebao donijeti stabilnost u obrani "bluesa", iskoristio je Callum Robinson za svoj drugi pogodak na utakmici. Novi šok za goste dogodio se u 27. minuti, nakon kornera stoper Kyle Bartley pogađa za 3-0.

Pritisak Chelseaja, koji je trajao od početka susreta, u drugom poluvremenu još se pojačao, a stigli su i golovi. Prvo pogađa Mason Mount (55), potom Callum Hudson-Odoi (70), a u trećoj minuti sudačke nadoknade (90+3) Tammy Abraham zabija za konačnih 3-3. Hrvatski veznjak Mateo Kovačić odigrao je prvo poluvrijeme za Chelsea.

UŽIVO

WBA - CHELSEA 3-3

West Brom: Johnstone; Ajayi, Bartley, O'Shea; Furlong, Livermore, Sawyers, Townsend; Pereira, Diangana; Robinson.

Chelsea: Caballero; James, Christensen, Thiago Silva, Alonso; Kanté, Kovačić; Havertz, Mount; Abraham, Werner.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

KRAJ

93' Odbijanac je pokupio Tammy Abraham i zakucao loptu u mrežu. Golman je bio potpuno nemoćan.

75' Sawyers je tukao nekoliko centimerata pored gola. Velika šansa za WBA.

55' GOOL Mason Mount smanjio je na 3:1 nakon udarca iz daljine. Vratar nije mogao niti vidjeti gdje lopta ide zbog igrača koji je išao u blok.

46' Nastavila se utakmica.

Drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena

28' GOOL Kyle Bartley sada je zabio za čudesno vodstvo WBA.

25' GOOL Callum Robinson je zabio još jedan gol.

15' Nakon što je Abraham tukao malo pored gola, sada je Werner zatresao gredu.

4' GOOL Callum Robinson je zabio za vodstvo domaćina.

1' Počela je utakmica

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.