komičan autogol / United sezonu počeo pobjedom: od svih skupih pojačanja, na kraju zabio igrač Spursa

8.8.2015.
16:43

U prvoj utakmici nove sezone engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je na Old Traffordu svladao Tottenham Hotspur sa 1-0 (1-0).

Jedini pogodak zabio je branič Spursa Kyle Walkerom koji je vlastitu mrežu zatresao u 22. minuti.

Osim toga autogola, jedinu pravu priliku je imao Ashley Young u 65. minuti. Tottenham je imao nekoliko sjajnih prilika, a najbolja je bila ona Christiana Eriksena koji je sa sedam metara prebacio gol.

Argentinski vratar Sergio Romero upisao je dvije sjajne obrane, a De Gea i Valdes su utakmicu promatrali s tribine.