KIKSALI NA WHITE HART LANEU / Tottenham napravio još jedan krivi korak

U redovima Tottenhama Luka Modrić je odigrao cijeli susret, dok je Niko Kranjčar dvoboj odgledao s klupe.

9.4.2012.
20:11

Nogometaši Tottenhama napravili su još jedan krivi korak u svom nastojanju da se dokopaju Lige prvaka. Spurse je na White Hart Laneu porazio Norwich 2:1 i tako kreirao najveću senzaciju dosad odigranim utakmicama 33. kola Premiershipa.

Poveli su gosti već u 13. minuti nakon što je Pilkington iskoristio niz katastrofalnih grešaka Tottenhamove obrane. Vratili su se Spursi u igru u 33. minuti kada je Defoe matirao gostujućeg vratara.

Kada se činilo kako će favoriti uspjeti doći do punog plijena - šok za domaće navijače. Bennett u 66. minuti udarcem s ruba kaznenog prostora donosi veliku pobjedu Norwichu.

U redovima Tottenhama LukaModrić je odigrao cijeli susret, dok je NikoKranjčar dvoboj odgledao s klupe.