PRVI HRVATSKI REKET ZBOG OZLJEDE MORAO PREDATI MEČ: / Ćorić neće moći obraniti naslov prvaka u Halleu

Ćorić je imao problema s leđima od samog početka turnira u Halleu, a oni su se dodatno povećali sredinom prvoga seta

21.6.2019.
17:47

Hrvatski tenisač Borna Ćorić neće obraniti naslov pobjednika na ATP turniru u Halleu osvojen prošle godine, on je zbog bolova u leđima predao četvrtfinalni susret Francuzu Pierre-Huguesu Herbertu nakon što je Herbert dobio prvi set sa 7-5.

Ćorić je imao problema s leđima od samog početka turnira u Halleu, a oni su se dodatno povećali sredinom prvoga seta. Kod vodstva Herberta od 5-4 naš je igrač zatražio i pomoć fizioterapeuta, ali niti dodatna masaža nije popravila stanje pa je Ćorić po izgubljenom servisu kojim je i izgubio prvi set odlučio kako neće nastaviti dvoboj.

PETRA MARTIĆ IZ PONORA DO POLUFINALA BIRMINGHAMA: /

Spasila pet meč-lopti i napravila senzacionalan preokret

Inače, Ćorić je kod rezultata 3-3 imao tri vezane break-lopte no Herbert je zabio as te dva puta smešom okončao svoje uspješne izlaske na mrežu čime je anulirao prijetnju našeg igrača. S druge strane Ćorić je kod vodstva Francuza od 3-2 uspio spasiti dvije break-lopte, jednu servisom, a drugu nakon duže izmjene s osnovne linije.