LOVA DO KROVA / Otkriveno koliko je Đoković zaradio ove sezone: Pozamašan iznos sjeo je i Ivaniševiću na račun

Naravno, svako osvajanje turnira donosi i bogatu novčanu nagradu, a najuspješniji tenisač u povijesti drži neprikosnoveno prvo mjesto ove sezone kada je riječ o zaradi.

6.12.2023.
14:49

Novak Đoković završio je još jednu sezonu kao najbolji tenisač svijeta. Od četiri Grand Slam naslova osvojio je tri, za potpunu kolekciju nedostajao mu je samo Wimbledon. I onako sjajnu sezonu završio je i osvajanjem završnog ATP Finals Masters turnira.

INVESTITORI ČEKAJU U REDU /

Megalomanski projekt u Splitu: Gradit će se novi stadion sa trideset tisuća mjesta, ali ne na Poljudu!

Uz ova četiri trofeja, Đoković je ove sezone u svoju riznicu nadodao još dva ATP Masters 1000 turnira i jedan ATP 250 turnir.

Ove sezone Đoković je uprihodio 15.936.097, a Španjolac Carlos Alcaraz je drugi sa ‘samo‘ 10.753.431 dolara.

Budući da kao Đokovićev trener ima pravo na otprilike deset posto od nagradnog fonda, Goran Ivanišević ove je sezone zaradio milijun i pol dolara.

Utakmice hrvatskih rukometašica u drugom krugu možete uživo gledati na programu RTL Kockica te na platformi Voyo uz stručnog komentatora Filipa Brkića