Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
AUUU, PA TO JE STRAŠNO /

Đoković nije ni svjestan što ga čeka. Objavljeno kakva brutalna kazna prijeti Novaku ako ga deportiraju iz Australije

Dolazi i informacija kako Novak Đoković ne bi mogao ući u Australiju sljedeće tri godine

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Najboljem tenisaču svijeta, Srbinu Novaku Đokoviću, poništena je viza za Australiju jer nema dokaz o cijepljenju niti valjano medicinsko izuzeće koje bi uvjerilo australske vlasti da može nastupati na Australian Openu, iako nije cijepljen.

Đoković je deset sati proveo na aerodromu, a trenutno je u hotelu Park, u imigracijskom pritvoru, i uložio je žalbu te čeka konačnu odluku vlade. A sada je Đoković konačno doznao i kada će odluka stići.

Sud pravde savezne države Victorije objavio je spisak saslušanja za ponedjeljak 10. siječnja, a na popisu je i Novak Đoković te njegov slučaj i to u terminu od 10 sati prema lokalnom vremenu.

Bez nastupa na Australian Openu tri godine?

No, sada dolazi i informacija kako Novak Đoković ne bi mogao ući u Australiju sljedeće tri godine!

Naime, u slučaju da australski sud odbije žalbu Novaka Đokovića i njegova odvjetničkog tima, prijeti mu deportacija iz zemlje, a samim time moguća je i zabrana ulaska na period od tri godine, pišu Sportske novosti.

To znači da bi Đoković u Australiju mogao ući tek 2025. godine te bi tek tada mogao nastupiti na Australian Openu, a tada bi imao 38 godina.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike