NAKON ŠTO JE IZBACIO BIVŠEG TOP 5 IGRAČA: / Dalje ipak nije išlo, hrvatski adut pometen za samo 48 minuta

Hrvatski Davis Cup reprezentativac Franko Škugor (ATP - 344.) nije uspio izboriti mjesto u četvrtfinalu ATP turnira u Ženevi gdje ga je u srijedu u dvoboju 2.

24.5.2017.
14:38
PIXSELL, Slavko Midžor

Presudnim se za ishod dvoboja pokazalo razdoblje od 2-2 u prvom setu do 3-0 u drugom, kad je američki tenisač napravio tri breaka i nanizao sedam gemova.

KAKAV TJEDAN HRVATSKOG ASA: /

Prošao kvalifikacije pa izbacio nekadašnjeg TOP 5 igrača

Samo šest poena protiv servisa

Škugor je u dva seta uspio osvojiti svega šest poena protiv servisa suparnika, tako da je ostao bez ikakve prilike za break, dok je Querrey na reternu osvojio 16 poena i od pet break-lopti iskoristio tri.

Amerikanac će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika dvoboja Švicarca Stana Wawrinke i Brazilca Rogeria Dutre Silve. Wawrinka je prvi nositelj turnira i branitelj prošlogodišnjeg naslova za koji je u finalu svladao našeg Marina Čilića.