Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
JEDAN OD NAJBOLJIH TENISAČA SVIH VREMENA UDARIO PO NAJVEĆEM SVJETSKOM TURNIRU: /

'Samo oni to rade, nije u redu'

Rafaelu Nadalu ne sviđa se još jedna posebnost po kojoj se Wimbledon razlikuje od ostalih turnira

VOYO logo
VOYO logo

Iako je drugi igrač svijeta, Rafael Nadal bit će treći nositelj na Wimbledonu. Nije to neuobičajena pojava na najpoznatijem svjetskom turniru na kojemu ljestvica nije jedina stvar prema kojoj se određuju nositelji, već prijašnji rezultati.

Nadal smatra da to nije u redu makar se s njim možda ne bi složili oni kojima to pogoduje poput Marina Čilića.

Samo na Wimbledonu

"Wimbledon je jedini turnir u godini na kojem s nositeljima rade što žele. Kako god da bude, nije važno jesam li drugi ili treći nositelj, morat ću biti najbolji i borit ću se za svaku pobjedu", rekao je 12-rostruki osvajač Roland Garrosa.

"Jedino što mi se čini da nije u redu, jest što se to radi samo na Wimbledonu. Oni ne poštivaju status koji su igrači stekli tijekom sezone."

Wimbledon kreće sljedeći tjedan, a naslov brani Novak Đoković koji je u lanjskom finalu pobijedio Kevina Andersona.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike