FESTIVAL POGODAKA / Raspucani Modri na kraju 'strahovali' za pobjedu protiv Bugara

Hrvatski prvak će prije prve službene utakmice u novoj sezoni odigrati još jedan pripremni dvoboj, u petak, 7. srpnja, protiv praške Sparte.

3.7.2023.
20:31

Nogometaši zagrebačkog Dinama u svojoj su trećoj pripremnoj utakmici uoči nove sezone ostvarili drugu pobjedu svladavši u slovenskom Brdu kod Kranja bugarski CSKA 1948 iz Sofije s 3-2 (1-0).

KRAJ SAGE /

Saudijci predstavili Marcela Brozovića, evo koliko će Dinamo zaraditi od transfera

KRAJ SAGE /

Momčad pod vodstvom Igora Bišćana povela je u 21. minuti pogotkom azerbajdžanskog reprezentativca Mahira Emrelija. Dinamov trener je u drugom poluvremenu gotovo u potpunosti promijenio postavu, a u 49. minuti Josip Drmić je udvostručio prednost hrvatskog prvaka. U 57. minuti u strijelce se upisao i Dario Špikić, a Dinamo je poveo 3-0.

Uslijedio je brzi povratak bugarskog prvoligaša koja je u samo tri minute uspjela doći na samo gol zaostatka. U 61. minuti je za 3-1 strijelac bio Emil Cenov, a u 64. minuti je loptu iza leđa Danijela Zagorca poslao Dinamov iranski reprezentativac Sadegh Moharrami.

Generalka sa Spartom

Do kraja utakmice Dinamo je imao još nekoliko prilika, ali je rezultat ostao nepromijenjen.

Prvu utakmicu u novoj sezoni Dinamo će odigrati 15. srpnja (20 sati), kad će na Maksimiru ugostiti splitski Hajduk u utakmici domaćeg Superkupa.