ĆORIĆ SUPER UVJERLJIV U PRVOM KOLU INDIAN WELLSA: / Young je bio bez šansi, meč je trajao manje od sat vremena

U drugom kolu igrat će protiv 19. postavljenog Španjolca Alberta Ramosa koji je bio slobodan u prvom kolu

8.3.2018.
23:46

Borna Ćorić ekspresno je riješio prvu prepreku na jakom ATP turniru u Indian Wellsu - sa 6-0 6-4 riješio je domaćeg igrača Donalda Younga.

Naš tenisač odigrao je fantastičan prvi set u kojem je tri puta oduzimao servis Youngu, dok je na svom bio siguran. Koliko je Borna bio uvjerljiv govori i činjenica da je prvi set trajao svega 22 minute.

U drugom setu Young je pružio nešto bolji otpor, ali nije se uspio spasiti poraza. Ćorić je u trećem gemu došao i do svog četvrtog breaka, a do kraja je još jednom oduzeo servis Youngu i za 59 minuta osigurao nastavak turnira.

Borna je u ovom meču odservirao šest aseva i imao odličnih 78% osvojenih poena nakon prvog servisa. U drugom kolu igrat će protiv 19. postavljenog Španjolca Alberta Ramosa koji je bio slobodan u prvom kolu.