Traži najbolju formu / Četvrti uzastopni poraz Ćorića: Izgubio već u prvom kolu Madrida

Jedan od najboljih hrvatskih tenisača, Borna Ćorić, vratio se profesionalnom tenisu nakon izbivanja od ozljede. Ipak, još uvijek traži svoju najbolju formu.

2.5.2022.
18:30
Dino Stanin/PIXSELL

Borna Ćorić ispao je iz ATP turnira Masters 1000 serije koji se održava u Madridu na zemljanoj podlozi. Hrvatski je tenisač ispao od Srbina Dušana Lajovića s rezultatom od 3-6, 6-4, 4-6.

To je bio peti međusobni susret između Ćorića i Lajovića, a srpski tenisač vodi s tri pobjede. Ćorić je slabo krenuo u meč, izgubio je svoj servis u četvrtom 'gameu', a prvi set je uzeo Lajović s 3-6.

Ćorić je uzeo samo jedan servis Lajoviću, bilo je to u drugom setu pri vodstvu od 5-4 za našeg tenisača. S tim je breakom Ćorić uzeo drugi set.

Nažalost, u presudnom je setu Ćorić već u prvom gemu izgubio svoj servis, a Lajović je nakon pauze od dva i pol sata zbog kiše dovršio posao i sa 6-4 izboprio drugo kolo. Ćoriću je iduća prilika idući tjedan u Rimu, dok će Lajović ići u drugo kolo na Caspera Ruuda.