Lopez ozlijedio koljeno / Talijanski nogometni velikan sljedeća dva tjedna bez prvog vratara

Lopez se ozlijedio prilikom nespretne reakcije u 86. minuti kada je i primio četvrti pogodak. Naime, branič Milana De Sciglio mu je vraćao loptu s udaljenosti od 30-ak metara, a Lopez je krivo procijenio njezin smjer, te zamahnuo nogom u prazno i tako istegnuo tetivu koljena.

15.9.2014.
19:14
nph/NordPhoto/PIXSELL

Talijanski nogometni velikan Milan sljedeća će dva tjedna biti bez svog prvog vratara, Španjolca Diega Lopeza (31) koji je ozlijedio koljeno u završnici utakmice 2. kola Serie A u kojoj je Milan kao gost svladao Parmu sa 5-4.

Lopez se ozlijedio prilikom nespretne reakcije u 86. minuti kada je i primio četvrti pogodak. Naime, branič Milana De Sciglio mu je vraćao loptu s udaljenosti od 30-ak metara, a Lopez je krivo procijenio njezin smjer, te zamahnuo nogom u prazno i tako istegnuo tetivu koljena, dok se lopta otkotrljala u mrežu.

Zvog ove ozljede Lopez će morati propustiti i veliki derbi 3. kola u kojemu će Milan u subotu ugostiti prvaka Juventus.