Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
TALIJANSKA LEGENDA SILNO ŽELI VATRENOG: /

'Željeli smo Benzemu, Falcaa i Cavanija, ali on je tražio Kalinića'

Kineska nogometna revolucija zahvatila je i najveće zvijezde Lijepe naše.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Točnije, napadača Nikolu Kalinića. Tianjin Quanjian poslao je na Fiorentininu adresu ponudu od 38 milijuna eura, no to je za 12 manje nego što iznosi Kalinićeva otkupna klauzula. Iako se pisalo kako je klub na kraju prihvatio ponudu za napadača, za sada još uvijek nema dogovora oko transfera.

Na suludo trošenje bogatstva na nogometne zvijezde na kraju su reagirale kineske vlasti te su smanjile broj stranaca koje klubovi mogu imati u svojim momčadima. Prema pravilu u sastavima mogu biti samo tri stranca.

No to ne sprečava bogate vlasnike da i dalje investiraju. Predsjednik kluba koji želi Kalinića, Shu Yuhui otkrio je pozadinu interesa za hrvatskog napadača.

"Željeli smo dovesti Benzemu i Falcaa. Zanimljiv nam je bio i Raul Jimenez, ali nova pravila sve su promijenila. Iz PSG-a su nam poručilii kako Cavani može doći tek u lipnju, ali nam to ne odgovara", rekao je Shu Yuhui za Sports Channel.

"Kalinić? Raspravljali smo i hoćemo li odvesti Luisa Fabiana, ali je Cannavaro rekao kako preferira Hrvata i da bi se on savršeno uklopio u njegovu momčad", otkrio je predsjednik Tianjina Quanjiana.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike