'STARA DAMA' TRLJA RUKE / Suci grubo oštetili Milan u velikom derbiju

U derbiju 25. kola nogometnog prvenstva Italije AC Milan je na domaćem terenu protiv Juventusa odigrao 1-1, te je Juve i dalje jedina neporažena momčad ove sezone.

25.2.2012.
23:50

MILANO - Milan je poveo u 15. minuti nakon što je stoper Juvea Bonucci napravio dvije pogreške u nekoliko sekundi. Prvo je dodao loptu ravno u noge Robinhu, koji je proslijedio do AntonijaNocerina, čiji je udarac sa 20-ak metara okrznuo Bonuccija i tako je prevario vratara Buffona.

Juventus je uspio poravnati tek u 83. minuti nakon greške stopera Milana ThiagaSilve, a strijelac za poravnanje bio je AlessandroMatri.

Treba reći da Milanu nije priznat pogodak, koji je u 25. minuti nakon kornera glavom zabio Muntari. Buffon je izbacio loptu koja je prešla gol-liniju, a to nisu primjetili ni linijski niti glavni sudac.

Milan je u derbiju nastupio bez svog najboljeg igrača, kažnjenog Ibrahimovića.