'Znamo kako će nam biti tamo. Nije gotovo, ovo je bilo samo prvo poluvrijeme'

Uzvratni susret igrat će se za tjedan dana u Zagrebu

11.3.2021.
23:26

Nogometaši zagrebačkog Dinama u prvoj su utakmici osmine finala Europske lige izgubili na gostovanju kod Tottenham Hotspura sa 0-2 (0-1). Oba gola za Tottenham postigao je Harry Kane u 25. i 70. minuti.

TOTTENHAM - DINAMO 2:0: /

Plavi hrabro pali u Londonu u velikoj utakmici; Nevjerojatni Harry Kane junak dvoboja

Kapetan Tottenhama u 25. minuti spremno je dočekao odbijanac nakon što je pokušaj Lamele zaustavila vratnica, dok je u 70. minuti iskoristio lošu reakciju Teophile-Catherinea koji mu je praktički primirio loptu za udarac sa 10-ak metara.

"Zadovoljan sam je nismo primili gol. Rezultat 2:0 je dobar za nas i moramo biti zadovoljni. Mogli smo zabiti još jedan gol, ali sretni smo. Znamo kako će nam biti tamo. Nije gotovo, ovo je bilo samo prvo poluvrijeme’’, rekao je nakon utakmice vratar Tottenhama Hugo Lloris.

"Harry uživa u svom nogometu. Kod prvog gola Lamela je sve napravio, a Harry se našao na pravom mjestu u pravo vrijeme da zabije. Drugi gol nam je donio olakšanje uoči uzvrata. Imali smo uspona i padova ove sezone, ali sad je najvažnije razdoblje i dobar je osjećaj znati da su svi igrači spremni pomoći momčadi. Budemo li radili kao tim, onda će i naš talent doći do izražaja i napravit će razliku.’’