UFFF... / Nakon dramatične pobjede, legenda poslala upozorenje Daliću i momcima: 'Razmišljam samo o tome...'

Hrvatska je pobijedila Japan tek nakon 120 minuta igre i raspucavanja s bijele točke

5.12.2022.
19:24

Hrvatska nogometna reprezentacija plasirala se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva nakon što je u osmini finala boljim izvođenjem 11-eraca izbacila Japan sa 3-1 (1-1), a Hrvatska čeka boljega iz dvoboja Brazila i Južne Koreje.

EVO ŠTO UKRATKO KAŽU NJIHOVI MEDIJI /

Japanci u suzama dočekali kraj utakmice: 'Hrvati su nam slomili srca'

Nakon 120 minuta bilo je 1-1, poveo je Japan golom Daizena Maede (43), a na 1-1 poravnao je Ivan Perišić (55), Prilikom izvođenja 11-eraca u junaka izrastao Dominik Livaković koji je obranio tri udarca Japanaca.

Vatreni će nekoliko sati nakon pobjede nad Japanom doznati protivnika u četvrtfinalu, u kojemu će igrati s boljim iz dvoboja Brazila i Južne Koreje.

Legendarni danski vratar koji komentira Svjetsko prvenstvo na BBC-ju, Peter Schmeichel.

"Razmišljam samo o načinu na koji Brazil igra i na igrače koje imaju i nisam siguran ima li Hrvatska puno šansi protiv njih. Brazil je superioran,svaka čast Hrvatskoj, ali pobijedili su s namjmanjom marginom", poručio je Schmeichel.