LEO U ŠOKU / Messi vidno uzdrman nakon senzacionalnog poraza od Saudijske Arabije: 'Ovo je težak udarac, stvarno to nismo očekivali...'

Argentina je povela Messijevim golom u 10. minuti, no Saudijci su do kraja poluvremena preokrenuli

22.11.2022.
16:12

U susretu 1. kola skupine C Svjetskog nogometnog prvenstva Saudijska Arabija je na stadionu Lusail senzacionalno svladala Argentinu sa 2-1 (0-1).

KOLAPS NA OTVARANJU /

Argentina ušla u društvo Francuske, Italije, Engleske i Njemačke: 'Ovo je vrlo bolno i nema isprika'

Povela je Argentina golom Lionela Messija (10-11m), no početkom drugog poluvremena su Saleh Al-Shehri (48) i Salem Al-Dawsari (53) kreirali preokret.

Ovim porazom prekinut je niz od 36 utakmica Argentine bez neuspjeha čime su "gauči" propustili izjednačiti svjetski rekord Italije od 37 uzastopnih utakmica bez poraza.

Messi, kapetan i prva zvijezda, nije skrivao da je šokiran porazom od autsajdera na otvaranju Mundijala.

“Nema isprika. Moramo biti ujedinjeniji nego ikada. Ova grupa je teška i to je naša utakmica pokazala. Dugo nismo bili u ovakvoj situaciji i ovo je pravi trenutak da pokažemo koliko vrijedimo”, rekao je Messi pa poručio:

"To je težak udarac za nas, nismo očekivali ovakav početak natjecanja. Moramo se pripremiti za ono što dolazi i pobijediti.”