PERIŠIĆ SLAVIO PA TUGOVAO / Šokantan rasplet u ljepotici sezone!

U najboljoj utakmici cijele sezone Bundeslige Borussia Dortmund i Stuttgart su odigrali 4:4, a jedan od pogodaka za domaće postigao je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

31.3.2012.
9:14
PIXSELL

Bila je to nevjerojatna utakmica u Dortmundu, s mnoštvom preokreta, u kojem je lider prvenstva ipak izgubio dva važna boda. Borussia je vodila s 2:0 pogocima Kagawe (33) i Blasczykowskog (49), da bi Stuttgart sve preokrenuo preko Ibiševića (71) i Schiebera (77, 79).

Hummels je u 81. minuti izjednačio, a četiri minute prije kraja Ivan Perišić je nakon kornera postigao zgoditak za kojeg su svi mislili da je i pobjednički. No, u sudačkoj nadoknadi Gentner je postigao zgoditak za konačnih 4:4.

Borussia ima šest bodova više od Bayerna, koji u subotu gostuje kod Nürnberga, dok je Stuttgart na petom mjestu ostao u utrci za Europu.