Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
VRAĆA LI SE DUVNJAK ZA FRANCUSKU? /

Kapetanove reakcije za vrijeme utakmice oduševile navijače

Hrvatska sada ima šest bodova, kao i vodeća Francuska, ali uz jednu utakmicu više odigranu.

VOYO logo
VOYO logo

Veličanstvenoj pobjedi Hrvatske nad Norveškom u drugoj utakmici drugog kruga Europskog rukometnog prvenstva s tribina je svjedočio kapetan Domagoj Duvnjak. Kao što je poznato on se ozlijedio na otvaranju prvenstva sa Srbijom nakon čega više nije nastupio.

Ozljeda mišića lista desne noge prema informacijama koje je gledateljima RTL-a podijelio Mirza Džomba ide na bolje i nije nemoguće da Duvnjaka za četiri dana gledamo protiv Francuske. No to su optimistične prognoze.

Emotivni trenuci

Unatoč tomu što nije mogao pomoći suigračima u posljednje tri utakmice kapetan je s tribina s dosta emocija pratio svaki potez svojih suigrača. Europska rukometna federacija zabilježila je neke njegove reakcije na kojima se vidi s koliko strasti prati susret.

Hrvatska reprezentacija je pobjedom 32:28 ostala u igri za plasman u polufinale.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike